Авіаквитки на чартери з України

Що таке чартери

Чартери або чартерні авіарейси, це рейси які замовляють туристичні оператори або інші юридичні особи на основі орендного договору. Коли турагентство збирається відправити туристів в місто чи курорт, куди не здійснюють рейси регулярні авіакомпанії, йому доводиться орендувати повітряне судно в авіакомпанії самостійно. Велика частина чартерних рейсів здійснюється у період літніх та зимових відпусток. Якби авіакомпанії пустили за даними напрямками регулярні авіарейси, то їм би довелося працювати собі в збиток, так як більшу частину року літаки будуть напівпорожні.

Чартерні рейси виконуються різними авіакомпаніями, навіть тими, що здійснюють регулярні авіарейси, тому і сервіс на чартерах нічим не гірше, ніж на регулярних рейсах цих авіакомпаній.

Так як чартери не являються бюджетними авіакомпаніями (лоукостерами), то у вартість авіаквитків на чартерні рейси входить і ручна поклажа, і зареєстрований багаж, і харчування на борту. Сервіс та обслуговування на чартерах повністю збігаються з регулярними рейсами, тоді як у лоукостерів у вартість авіаквитка входить тільки сам переліт, а всі інші послуги оплачуються додатково.

Чартерні рейси, по своїй суті, є тими ж самими регулярними авіарейсами, лише з однією різницею, що вони орендуються туристичним оператором.

Види чартерів

Спліт — це спільний рейс, коли один відрізок польоту відбувається чартерним рейсом, а інший — регулярним.
Шаттл — це рейс, протягом якого літак постійно доставляє і підбирає нових пасажирів.
Полі — це рейс, при якому авіапасажири змінюють літак кілька разів.
Чартер з відстоєм — це рейс, при якому літак доставляє пасажирів в пункт призначення, чекає їх, і потім повертається з ними назад.

Які авіакомпанії України здійснюють чартерні рейси

Практично всі авіакомпанії України здійснюють чартерні рейси, а дехто на них і просто спеціалізується.

Чартери літають з багатьох міст України, таких як Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Дніпро, Львів, Кіровоград, Івано-Франківськ та інших.

Чартерні авіакомпанії України

Міжнародні Авіалінії України
Azur Air Ukraine
Windrose Airlines
Bravo Airways
Motor Sich
Mars RK
Aero Charter
Air Urga
Business Aviation Center
Tavrey Airlines
Challenge Aero
UM Air
Yuzhmashavia
Khors Air

Де придбати авіаквитки на чартери

Пошук авіаквитків, на чартери можна здійснювати в пошуковику Lowcoster.com.ua, але не раніше ніж за 7 днів до вильоту. Немає жодних гарантій, що вільні авіаквитки на чартерні рейси з’являться в продажу, тому що більшість з них продають туристичні агентства. Вони продають туристичні пакети, куди входить переліт чартерним рейсом. Якщо у повітряному судні ще залишаються вільні крісла, то авіаквитки з’являються у продажу у авіа-агентств. Можна чекати до останнього моменту, але квитки на чартери не надійдуть у продаж.

Найбільше шансів придбати авіаквитки на чартерні рейси на початку і в кінці сезону, коли на них ще малий попит, а не в самий пік сезону.

Щоб забронювати найдешевші авіаквитки на чартери, необхідно купувати їх відразу в обидва кінці з зворотним поверненням рівно через 14 днів, тому що велика частина туристичних путівок розрахована якраз на цей часовий відрізок.

Чим краще чартерні рейси, ніж регулярні

Чим ближче до вильоту, тим квитки на літак будуть дешевше, тому що необхідно реалізувати всі квитки.
Найчастіше квитки на чартерні рейси набагато дешевше, ніж на регулярні, якщо такі взагалі існують на даному маршруті.
Чартерні рейси здійснюються в цікаві міста і курорти, куди регулярні авіакомпанії взагалі не літають.

Пошук авіаквитків на чартери з України