Партнерська програма

Якщо ви маєте блог, групи в соціальних мережах або сайт про туризм, то ви можете підключитися до партнерської програми і заробляти разом з нами на реалізації авіаквитків!

Для цього потрібно лише зареєструватися в партнерській програмі і встановити форму пошуку авіаквитків на своєму сайті. За кожне бронювання авіаквитків, вам буде нарахована комісія.

Виплата зароблених коштів відбувається один раз на місяць з 10 по 20 число.

Ви отримуєте до 80 відсотків від доходу з бронювання кожної послуги. Чим більше продажів, тим вище буде ваш дохід.

Партнерська програма надає вам можливість заробляти не тільки на авіаквитках, але і на бронюванні готелів і апартаментів, на продажу туристичних страховок, квитків на поїзди та автобуси, а також на інших супутніх туристичних послугах.

Як підключитися до партнерської програми

1. Спочатку пройдіть реєстрацію.

2. Після цього на ваш e-mail прийде посилання для активації облікового запису. Вам необхідно по ній перейти і ви потрапите в свій Особистий кабінет.

3. У Особистому кабінеті партнерської програми вам необхідно скопіювати код пошукової форми і вставити його на своєму сайті.

4. Щоб заробити більше на бронюванні авіаквитків, готелів та інших туристичних продуктів, бажано стимулювати користувачів, щоб вони скористалися формою пошуку, а також необхідно залучати на неї як можна більше трафіку.

5. Якщо у вас виникнуть питання з приводу налаштування пошукової форми, то ви можете звернутися в службу підтримки, посилання на яку знайдете в Особистому кабінеті.