Пошук авіаквитків на лоукостери

Популярні напрямки перельотів

Календар низьких цін на авіаквитки

Що таке лоукостери

Lowcoster.com.ua — це найпопулярніша пошукова система дешевих авіаквитків на території України.

Що таке лоукостери?

У перекладі з англійської мови лоукостерами (lowcoster) або ж лоукостами називають бюджетні авіакомпанії, що пропонують найнижчі ціни на авіаквитки, які, в більшості випадків, включають лише переліт і провезення ручної поклажі. Як правило, всі інші послуги, такі як провезення реєстрованого багажу, харчування та напої на борту, можливість вибору посадкового місця, розваги на борту тощо, можливі лише за доплату, яка не входить у вартість авіаквитків.

Лоукостерами вигідно літати на невеликі відстані (до 4-х годин у дорозі), тому що вартість авіаквитків може дорівнювати вартості квитків на автобус або поїзд. По суті, переліт лоукостерами, це єдиний спосіб, як заощадити на подорожі, тому що переліт регулярним рейсом до далеких країн, це основна стаття витрат у всій подорожі.

Перші бюджетні авіакомпанії (лоукостери) з'явилися у Сполучених Штатах Америки. Потім вони поширилися країнами Європи та іншими країнами світу.

Пошуковик авіаквитків Lowcoster.com.ua шукає не тільки авіаквитки на лоукостери, але і на чартери та на регулярні авіарейси. Тобто. ви можете самостійно вибрати, якою авіакомпанією вам летіти, в якому класі обслуговування, за яким тарифом, і де бронювати авіаквиток (на сайті авіакомпанії або в одному з авіа-агентств, де вартість цих же авіаквитків, як правило, буде нижчою).

Для зручності користувачів пошуковика Lowcoster.com.ua, всі сторінки сайту зроблені двома мовами, які використовуються в Україні, російській та українській.

Пошуковик шукає дешеві авіаквитки за базою всіх авіакомпаній, агентств та систем бронювання.

На нашому сайті Lowcoster.com.ua не продаються авіаквитки. Пошуковик займається лише пошуком інформації і дає користувачам порівняльну інформацію про те, де можна забронювати авіаквитки і за якою ціною. Далі користувачі можуть перейти на сайт авіакомпанії або авіа-агентства, і вже там придбати авіаквитки.

Також на нашому сайті користувачі можуть скористатися і іншими сервісами, такими як: пошуковик готелів, пошуковик квитків на поїзд, пошуковик квитків на автобус, пошуковик туристичної страховки для подорожі, пошуковик туру, оренда авто та пошук трансферу з аеропорту.